Ochranné nátery na drevo

Ochranný náter Základné REMMERS GW-310
Vodou riediteľná, tenkovrstvá lazúra s ochranou proti zmodraniu, pre aplikáciu máčaním, polievaním, natieraním a striekaním. Oblasti použitia : Drevené dielce vo vonkajších priestoroch bez kontaktu so zemou Napr. obklady, bednenie, ploty, vráta, pergoly, záhradné domčeky, strešné podhľady, atď.
Spotreba 197-216 ml/m2
Vlastnosti :Tenkovrstvá, neodlupuje sa, netrhá sa, k dispozícií všetky farebné odtiene podľa HK-Lasur, absorbuje UV žiarenie, chráni proti zmodraniu
Farebné odtiene podľa HK-Lasur.
 
Objem: 5.00/l 66.02 € s DPH
 


Ochranný náter REMMERS Hk-Lasur 2,5l
Impregnačná tenkovrstvová farebná lazúra na drevo pre vonkajšie použitie. Vhodná na všetky dreviny. Vysoko dekoratívna. Matný lesk. Nelúpe sa. Bezproblémové následné nátery. Všetky farebné tóny vzájomne miešateľné.
 
Výdatnosť: cca 13 m2/l
Farebné tóny: Palisander, nussbaum, kastanie, mahagoni, teak, eiche rustikal, eiche hell, pinie, kiefer, hemlock.
 
Objem: 0.75/l 12,35 € s DPH
Objem: 2.50/l 35.93 € s DPH
Objem: 5.00/l 65 € s DPH
 


Ochranný náter Remmers Pflege-Öl
Dekoratívna, Produkt vyrobený na báze ľanového oleja je určený k ochrane a dekorácií záhradného nábytku a podlahových dosiek z exotického dreva. Povrch opatrený týmto olejom je vysoko vodeodolný a paropriepustný, čo umožňuje drevu dýchať. Odporúča sa vždy pred sezónou ohľadom skontrolovať funkčnosť, ktorá sa prejavuje zhlukovaniu malých kvapiek vody do väčších. Pokiaľ sa už voda vsakuje do dreva je nutné náter obnoviť. Olej možno použiť i ná mäkké drevo vrátane smrekovca opadavého. V týchto prípadoch je potrebné najprv použiť vhodnú impregnáciu (Holschulz Grund) a počítať s každoročnou obnovou náteru.
Farebné tóny: Bangkirai, bezfarebná, teak, larche.
 
Objem: 0.75/l 10,24 € s DPH
Objem: 2.50/l 25,25 € s DPH
Objem: 5.00/l 48,84 € s DPH